Komentarze użytkownika

@Jak przewalić 121 milionów zielonych i zadowolić tym Publikę? (29 października 2017 11:29)

Mamy XXI wiek, tyle te ludziska przeszły, a nadal taki Putin i jego rządy im odpowiadają... prawda, że ciekawe?

Gdyby tak Panu i innym przyszło żyć w ich społeczności, zaasymilizować się, myśleć po ichniemu, to

ten tekst inaczej by wyglądał.

Pomimo, że nie zgadzam się z pańskimi tezami, to tekst pański jest rewelacyjny jak zwykle

na tle tej pozostałej miernoty.

Eh...szkoła fra...upsss nawigatorów :(

29 października 2017 16:12

@Raz, raz, jeszczo raz (29 października 2017 09:23)

Ano, jest jeszcze dwaRAZ!

PoRAZ kolejny powiadam Panu, że usuwanie komentarzy i pisanie swoich nie przystoi

poważnemu blagierowi!!!

"@toyah

Stwierdzanie na podstawie faktów, to nie obmawianie!

Obmawianiem byłoby, gdybym w poprzednim tekście napisał, że coś z Wami Panowie nie tak.

Z panem i z tym cwaniakiem ze "szkoły frajerów".

Dzisiaj niedziela i zamiast iść na spacer, do kościoła, to obmawiacie ludzi, ba żeby tylko!

Obrzucacie ich przysłowiowym gównem licząc, że coś się do nich przyczepi...tfu :(

ps

Przypomniał mi się tow. Szmaciak!!!

ps1

Boi się Pan karoshi?"

29 października 2017 16:06

@O czym nie wiedzą niedouczone chamy z Polski? (29 października 2017 14:04)